Produkty IT

Ostatnia aktualizacja: 5 gru 2011, 19:52

    Specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach wspierających przedsiębiorstwa w zakresie nowoczesnych technologii zarządzania oraz w dostawach sprzętu informatycznego wysokiej jakości.

    Trzonem naszej oferty jest innowacyjny, nowoczesny system ERP. C2System jest to kompletny zestaw oprogramowania dla biznesu. Wspiera zarządzanie strategicznymi obszarami i procesami w przedsiębiorstwie i przyczynia się do wzrostu efektywności sprzedaży i optymalizacji kosztów. Obsługuje się go za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej. Charakteryzuje się funkcją generowania pre-definiowanych w systemie serwisów internetowych dla klientów i partnerów co pozwala na proste i szybkie zarządzanie zawartością serwisów www oraz umożliwia automatyczne generowanie ich treści.   Więcej na temat C2System »

    Stawiając sobie za cel dostarczanie Klientom kompleksowej usługi najwyższej jakości zapewniamy również platformę sprzętową niezbędną do pracy aplikacji, rozwiązania dla serwerowi, sprzęt sieciowy, pamięci masowe, usługi wsparcia technicznego i szkolenia dla użytkowników systemu. Posiadamy w ofercie kilkanaście tysięcy produktów produkty renomowanych, światowych producentów z branży IT. Zapewniamy naszym Klientom szeroki wybór sprzętu i oprogramowania. Główne linie produktowe to:

Serwery, opcje serwerowe, wyposażenie serwerowni, zasilanie awaryjne, sprzęt sieciowy, sprzęt komputerowy

Urządzenia fiskalne

Oprogramowanie - sieciowe systemy operacyjne, bazy danych Oracle, serwery aplikacji

Oprogramowanie specjalistyczne

Dostęp doferty produktowej zapewniamy Klientom poprzez platformę handlu elektronicznego B2B C2online - moduł oprogramowania C2system.

wejście do C2Online »

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 COMTRONIC Sp. z o.o.